Chodź pogoda pokrzyżowała nasze plany i nie mogliśmy świętować na świeżym powietrzu, Dzień Dziecka spędziliśmy równie radośnie w sali żłobkowej. Wspólnie delektowaliśmy się słodkim poczęstunkiem. Dzieci z apetytem zajadały się świeżymi owocami oraz lekkimi przekąskami. Był to czas pełen uśmiechów i radosnych chwil spędzonych razem. Po zakończonym poczęstunku i wspólnej zabawie, każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom z okazji Dnia Dziecka.